Program pozytywnej reakcji na stres

ZMIEŃ
SWOJĄ
REAKCJĘ
W STRESIE!

ZMIEŃ
SWOJĄ
REAKCJĘ
W STRESIE!

Stres towarzyszy nam każdego dnia – jest tak udomowiony, że nawet nie zauważamy jak reagujemy w wyuczony sposób w różnych podobnych sytuacjach. Jedne osoby czują się bardziej zmotywowane działając pod presją, a inne czują się tak, jakby siedziały rollercasterze, z którego chcą wysiąść, ale nie wiedzą jak! Jeśli już wpadliśmy w samonakręcającą się spiralę ciągłego wewnętrznego poddenerwowania, reagujemy ze wzburzeniem na inne osoby i ciągle z czegoś jesteśmy niezadowoleni, to mówimy tutaj o destrukcyjnym działaniu stresu. Chociaż bliskie nam osoby, czy też współpracownicy w pracy najprawdopodobniej odbierają negatywnie nasze zachowania i przypisują nam różne „etykietki”, pamiętajmy wówczas o jednym – tak naprawdę tacy nie jesteśmy!
To właśnie pod wpływem stresu blokujemy nasze autentyczne „Ja” i poddajemy się reakcji emocjonalnej, która zmienia nasze zachowanie. Właśnie wtedy silnie oddziałujemy m.in. na poziom kortyzolu, co w konsekwencji może nas doprowadzić do wypalenia na poziomie psychofizycznym – braku energii, masz ochotę, aby wszyscy dali Ci w końcu spokój! To typowe w stresie – zachowania skierowane na zaspokajanie tylko własnych potrzeb – „walczę by przetrwać”, „walczę by coś komuś udowodnić”, a co z najbliższymi, którzy nas potrzebują lub naszej uwagi? Nie zauważamy ich potrzeb, bo obniża się nasz poziom odczuwanej empatii i często obserwujemy u siebie symptomy typowe dla wypalenia zawodowego – m.in. problem z bezsennością, drażliwość, stany lękowe. Jeśli tak działamy wystarczająco długo pod wpływem stresu, to uczymy nasz umysł i organizm destrukcyjnego dla nas zachowania, które na szczęście zawsze, w każdej chwili możemy zmienić! To jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja!
Chcesz zmienić nastawienie i zacząć działać spokojniej, podejmując lepsze decyzje w swoim życiu zawodowym i prywatnym? Uwolnij się od destrukcyjnego zachowania, emocji i myśli, które tworzysz pod wpływem stresu!

Świadoma lub nieświadoma wyuczona reakcja w stresie szkodzi nie tylko Tobie i osobom, z twojego otoczenia, ale też sprawia, że nie dostrzegasz wielu możliwości nowych rozwiązań, bo myślisz tunelowo.

Zmieniając siebie – swoje zachowanie, tak naprawdę zyskujesz kontrolę nad sytuacją i swoim zdrowiem!

Zrozumienie siebie – swojej reakcji i nauczenie się nowego zachowania w sytuacji stresowej, które będzie Ci służyło i sprawiało, że poczujesz więcej spokoju i kontroli w swoim życiu! – to jest cel programu „Pozytywnej reakcji na stres”!

Jak zmienić swoje zachowanie w stresie? Jak osiągać większą satysfakcję i kontrolę? Jak umieć komunikować się w stresie? Jak zadbać o swoje prawdziwe „Ja”, aby wyrażać siebie w każdej sytuacji? Jak mieć plan i motywację, aby wprowadzić trwałą zmianę w swoim życiu?

NAUCZ SIĘ KLUCZOWYCH ZASAD ZMIANY REAKCJI W STRESIE, KTÓRE GWARANTUJĄ SKUTECZNOŚĆ!

Zapisując się do programu „Pozytywnej reakcji na stres” uczysz się wprowadzać trwałą zmianę zachowania do swojego życia!

Jak dokonujesz swojej zmiany w Programie pozytywnej reakcji na stres?

W dorosłym życiu uczymy się poprzez zrozumienie i powtarzanie – tak właśnie kształtujemy nowe ścieżki neuronalne, bo tak uczy się nasz mózg, wprowadzając trwałą zmianę w naszym życiu. Dlatego program „Pozytywnej reakcji na stres” jest zaprojektowany tak, aby Twój umysł wspierał Cię w kształtowaniu nowej reakcji na stres! Zapraszamy do starannie ułożonego PLANU ZMIANY TWOJEJ REAKCJI NA STRES:
KROK 1 – weź udział w warsztacie pozytywnego rozwoju Self-wellbeing – tutaj dowiesz się jak dbać o siebie w stresie i w codziennym życiu – o swoje emocje, myśli i organizm! Kluczem jest świadomość – oddziaływanie naszych myśli na nasze zdrowie i organizm! Nie daj się i zmień toksyczne myślenie! Otrzymasz plan dbania o siebie każdego dnia! Zrozum to, co Cię blokuje i wprowadź do swojego życia nowe działanie – a odporność na stres i samokontrola będzie rosła z każdym Twoim krokiem na drodze zmiany Twojego zachowania!
KROK 2 – rozpocznij w swoim tempie, o każdej porze dnia, którą preferujesz kurs online „Pozytywny stres” – tutaj zrozumiesz swoją osobowość i odkryjesz dlaczego różne osoby w różny sposób reagują w stresie! Dowiesz się dlaczego czasem z trudem przychodzi nam zmienić swoją biologiczną reakcję w stresie – a co ważniejsze jak sprawić, aby zmiana następowała dużo łatwiej i przyjemniej! Określisz swój poziom stresu i będziesz każdego dnia pogłębiać pozytywną zmianę poprzez utrwalenie nowej wiedzy i ćwiczenia!
KROK 3 – będziesz dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu, dzięki wsparciu swojego coacha! Poczujesz motywację do działania i uwolnisz się od starych przekonań! Coach będzie wspierał Cię na drodze Twojej zmiany – pomoże Ci utrzymać kurs, zachować zapał i pozytywną energię, aby dojść do tego rezultatu, jaki chcesz!

Rozpocznij swój udział w programie!

Warsztat online self-wellbeing

Dołącz do uczestników warsztatów online Self-wellbeing w dniu 17.11.2020 r. o godz. 19.

Otrzymasz mailem link do webinarium!

Kurs online Pozytywny Stres

Rozpocznij swój kurs online Pozytywny stres w dowolnym momencie.

Otrzymasz mailem swój login i hasło!

5 sesji
z coachem

Umów się na pierwszą z 5 sesji ze swoim coachem, na której otrzymasz najlepsze wsparcie!

Uzgodnisz termin i otrzymasz mailem link do sesji online.

Prowadząca:

Beata Krzos

Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Metoda RTT® wykorzystuje wiodące naukowe zasady neuroplastyczności, oparte na zdolności tworzenia nowych ścieżek neuronowych w umyśle, jednocześnie dając klientowi możliwość zastąpienia starych, niepomocnych już przekonań i zachowań. Prowadzi to do widocznej szybkiej, głębokiej i trwałej transformacji. Ponadto, prowadząca prowadzi także coaching zespołów, jak i warsztaty budowania zaangażowanych zespołów oraz rozwoju umiejętności liderskich i generowania nowych rozwiązań biznesowych w ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy redukcji stresu, samoregulacji emocji oraz równowagi w życiu osobistym i zawodowym w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu. Łączy narzędzia, techniki, metody rozwoju osobistego z wiedzą z zakresu neuronauki oraz najnowszymi badaniami naukowymi.

550 PLN 1100 PLN

UWAGA!
CENA 550 ZŁ JEST WAŻNA TYLKO DO 17.11.2020r. do godz. 18.30!
KLIKNIJ ZAPISZ SIĘ I ZAPEWNIJ SOBIE DOSTĘP OD RAZU!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy