Coaching w kryzysie

Przekuj trudności w dobre doświadczenie

Wspieram osoby indywidualne, przeżywające zarówno głębszy kryzys, jak i chwilowe załamanie czy niemoc w podjęciu ważnej decyzji. Najwięcej uwagi i energii przeznaczysz podczas naszej sesji coachingu w wykorzystaniu swoich zasobów, aby znaleźć rozwiązanie potrzebne Ci w tym momencie, i zrealizować swój cel – to co potrzebujesz teraz i w najbliższej przyszłości.

Coaching w kryzysie

Coaching w kryzysie - na czym polega?

Dzięki naszej wspólnej pracy poszerzysz swoją świadomość i świadomie będziesz rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zapraszam również wszystkie te osoby, które potrzebują wsparcia w pokonaniu trudności na drodze do bycia w pełni sobą oraz życia z poczuciem sensu i spełnienia, a także chcą świadomego życia prywatnego i zawodowego, szacunku i akceptacji dla siebie i innych.

Na ile to zdanie jest Ci bliskie?

„Teraz jestem w bezpiecznym miejscu zwanym bycie sobą. Umiem kochać, akceptować, szanować to, kim jestem.”

Czy coaching w kryzysie jest dla mnie?

Jeśli przeżywasz trudną sytuację życiową – prywatną lub zawodową, zmagasz się z nią i chcesz rozwiązać problem, podjąć decyzję, która pozwoliła by Ci na zwrot w dobrą stronę, to oferowana przeze mnie forma wsparcia jest dla Ciebie.

Potrzebujesz wygospodarować sobie czas na parę wspólnych sesji (ile ich będzie zależy od złożoności problemu), podczas których zidentyfikujesz problem i poszukasz sposobów jego rozwiązania.

Podczas wspólnej sesji:

Jak się zapisać?

Sesja online lub „na żywo”, w bud. inQUBE, ul. Wielka 67, 53-340 Wrocław. Prowadzę sesje coachingu w języku polskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: +48 604 107 796

Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na sesję w kalendarzu!