Coaching online – wsparcie w zmianie Twojego życia na lepsze

Jak możesz przekuć trudności w dobre doświadczenie w swoim życiu?

Pomagam osobom poszukującym wsparcia w rozwiązaniu swoich problemów w życiu prywatnym i zawodowym, wzmocnić się psychicznie i mentalnie stosując m.in. coaching w sytuacji kryzysu, transformacyjny, badania i konsultacje odporności psychicznej.
Zapraszam, jeśli potrzebujesz:

Możesz rozpocząć od jednej sesji coachingu i zastanowić się, gdzie leży źródło problemu lub wyzwanie, z którym potrzebujesz się zmierzyć. Jednak zmiana to proces, który wymaga pracy własnej ze wsparciem coacha.

Jak coaching może być skuteczny w Twojej przemianie?

Po pierwsze odpowiedz sobie na pytanie jaką zmianę chcesz wprowadzić do swojego życia?

To może być relacja, w której chcesz lepiej się czuć, albo nawyk, którego zmiana sprawi, że osiągniesz to, czego chcesz. Jeszcze inne osoby mogą chcieć zdecydować o swojej nowej roli zawodowej, czy też kierunku, w którym chcą rozwijać się dalej?

Najczęstsze tematy poruszane podczas sesji coachingowych przez klientów to: chcę być bardziej pewnym(ą) siebie w pracy, chcę stworzyć lepsze relacje z bliskimi osobami, chcę mieć własne sposoby na to, by być bardziej asertywną(ym), chcę opracować swój plan jak awansować w pracy, chcę zdobyć pracę, o której marzę, chcę przygotować strategię rozwoju swojej profesjonalnej działalności zawodowej, chcę wypracować swój sposób na tworzenie efektywnego zespołu, chcę przeanalizować jaka rola jest dla mnie najlepsza w zespole, chcę opracować plan radzenia sobie ze stresem, presją w pracy i w domu, chcę  znaleźć własne sposoby zapanowania nad chaosem i lepiej organizować swój czas.

Po drugie znajdź w sobie gotowość – podejmij decyzję czy zmiana jest dla Ciebie ważna, aby zacząć działać?

Zdarza się, że długo dojrzewasz, aby coś zmienić w swoim życiu. Zwlekanie jest częstym powodem rezygnacji ze swoich celów, wymarzonych relacji czy spełnienia w swoim życiu. To też można zmienić, ale najpierw potrzebna jest decyzja, że chcę to zrobić.

Po trzecie przyglądnij się relacji ze swoim coachem.

Zastanów się czy coach wzbudza Twoje zaufanie i buduje z Tobą partnerską relację? To coach jest narzędziem do odkrywania tego, czego sobie jeszcze nie uświadamiasz. Coach wspiera Cię w procesie Twojej zmiany, ale to Ty podejmujesz decyzje.

Podczas sesji coachingu otrzymujesz:

Możesz umówić się na proces kilku sesji coachingu, podczas których korzystam z innowacyjnych technik stosowanych przez światowych coachów i terapeutów. To program coachingu wzmocniony unikalnymi metodami trwałej zmiany, która pomaga ludziom przełamać złe nawyki, być bardziej rozważnym w biznesie lub poprawić swoje samopoczucie. Metoda ta może również zwiększyć koncentrację i motywację, a także pomóc ludziom przezwyciężyć strach przed zmianą i umożliwić im zacząć działać. Wraz z odkryciem neuroplastyczności w drugiej połowie XX wieku pojawił się dowód, że wiele aspektów mózgu można zmienić… dosłownie przeprogramować na najbardziej podstawowych poziomach… przez całe życie.

W ramach procesu coachingowego (5 sesji coachingu) otrzymujesz:

Jednorazowy koszt sesji to 180 zł. Możesz zapisać się z na proces coachingowy – 5 sesji za 800 zł!

Beata Krzos

Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Metoda RTT® wykorzystuje wiodące naukowe zasady neuroplastyczności, oparte na zdolności tworzenia nowych ścieżek neuronowych w umyśle, jednocześnie dając klientowi możliwość zastąpienia starych, niepomocnych już przekonań i zachowań. Prowadzi to do widocznej szybkiej, głębokiej i trwałej transformacji Ponadto, prowadząca szkolenie prowadzi także coaching zespołów, jak i warsztaty budowania zaangażowanych zespołów oraz rozwoju umiejętności liderskich i realizacji celów w ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy budowy własnego dobrostanu – dbania o siebie, potrzeby swoje i najbliższych osób, treningu asertywności oraz wzmacniania swoich mocnych stron w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu.

Jak się zapisać?

Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na sesję rozwoju osobistego!