Sesja treningu biofeedback

EEG – biofeedback to skuteczna i przyjemna metoda usprawniająca funkcjonowanie mózgu.

Co to jest biofeedback?

Biofeedback – to świadome sterowanie czynnością bioelektryczną mózgu, to forma neuroterapii, czyli usprawniania i poprawiania pracy mózgu.

Od 1996 roku uznana jest przez Polskie Towarzystwo Neurologii, do stosowania na równi z innymi metodami neurofizjologicznymi. Pacjent za pomocą elektrod umieszczonych na głowie steruje grą lub włącza ulubioną muzykę. Celem treningów jest wyuczenie mózgu pracowania na określonej, dobrej częstotliwości fal i eliminowania tym samym złych częstotliwości. Wytrenowanie tej umiejętności powoduje, że w dowolnym momencie potrafimy to osiągnąć sami, bez wysiłku.

Kiedy są wskazane treningi dla osób zdrowych?

Reasumując, metoda zalecana jest osobom zdrowym, które chcą poprawić efektywność w różnych sferach życia prywatnego i zawodowego: poprawa koncentracji i pamięci, niwelowanie stresu, poprawa jakości snu. Wspomaga też leczenie i terapię wielu zaburzeń u dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. ADD, tików, zaburzeń emocjonalnych.

Beata Krzos

Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Metoda RTT® wykorzystuje wiodące naukowe zasady neuroplastyczności, oparte na zdolności tworzenia nowych ścieżek neuronowych w umyśle, jednocześnie dając klientowi możliwość zastąpienia starych, niepomocnych już przekonań i zachowań. Prowadzi to do widocznej szybkiej, głębokiej i trwałej transformacji Ponadto, prowadząca szkolenie prowadzi także coaching zespołów, jak i warsztaty budowania zaangażowanych zespołów oraz rozwoju umiejętności liderskich i realizacji celów w ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy budowy własnego dobrostanu – dbania o siebie, potrzeby swoje i najbliższych osób, treningu asertywności oraz wzmacniania swoich mocnych stron w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu.

Jak się zapisać?

Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na sesję treningu biofeedback!

Proponowana najmniejsza liczba spotkań to 10 sesji, które powinny odbywać się systematycznie, np. raz w tygodniu (lub częściej).