Jak dbać o relacje w rodzinie, będąc ze sobą 24 godziny na dobę?

28

Stycznia

Opis szkolenia

Dbanie o potrzeby własne i najbliższych oraz wyznaczanie granic jest szansą na szczęśliwe relacje.

Utrzymywanie życzliwych relacji przebywając z domownikami całą dobę to sprawdzian naszych umiejętności nie tylko dbania o nasze własne potrzeby, ale także zauważanie, rozumienie i chęć zadbania o potrzeby innych. Jeśli zdarzają się nieporozumienia i pojawiają się trudne emocje, to warto zastanowić się nad tym, co je wyzwala. Każdy z nas potrzebuje przestrzeni i własnych granic, które chronią nasze poczucie bezpieczeństwa, wartości i potrzeby.

Zapraszam na webinar, który dotyczyć będzie asertywnego wyrażania swoich potrzeb, stawiania granic, budowania wzajemnego wsparcia i życzliwości. Podczas webinaru poznasz sposoby konstruktywnej komunikacji, identyfikacji czynników wyzwalających punkty zapalne, i radzenia sobie z trudnymi emocjami aby świadomie zmieniać swoje zachowania, budować zrozumienie, dbać o potrzeby własne i innych domowników.

Podczas szkolenia online:

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie online?

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu online?

Udział w 2 godzinnym szkoleniu online kosztuje 49 zł. 

Uczestnicy kursu Trening asertywności – wyznaczam granice, wyrażam swoje potrzeby i konstruktywnie komunikuję się z innymi! biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

Jak się zapisać?

Kliknij w jeden z poniższych przycisków, w zależności czy jesteś uczestnikiem kursu Trening asertywności – wyznaczam granice, wyrażam swoje potrzeby i konstruktywnie komunikuję się z innymi! – wówczas uczestniczysz bezpłatnie w szkoleniu online, albo czy zapisujesz się tylko na obecne szkolenie online – wówczas kup bilet.

Jeżeli uczestniczysz w kursie Trening asertywności – dostaniesz wiadomość na swój adres e-mail z instrukcją jak zapisać się bezpłatnie na szkolenie online.