Zapisz się na bezpłatny webinar
"Budowanie swojej Marki opartej na Zwinności Osobistej"

12 listopada 2020, czwartek, godz. 17:00 - 17:45

Zapraszamy osoby, które uczestniczyły w webinarze w dniu 12 października „Marka osobista w biznesie – rozwój w świecie VUCA” jako bonus dla Państwa:) A dla osób, które nie mogły wtenczas do nas dołączyć, jest to okazja zarówno do otrzymania wiedzy w pigułce podczas 30 minutowego webinaru, jak i do uczestniczenia w 15 minutowej dyskusji o zwinności osobistej.

Nadmiar pilnej pracy i brak czasu na realizowanie ważnych zadań to powszechny problem, stąd potrzeba nauczenia się metodyki, która pozwoli osiągać istotne dla nas cele, a w konsekwencji żyć bardziej sensownie.

Warto tym samym przyjrzeć się zwinności osobistej w swojej codziennej pracy w roli liderów zespołów, menedżerów, współwłaścicieli start-up, osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej lub rozpoczęcie nowych projektów.

Podczas webinaru omówimy:

  • Co jest istotą zwinności osobistej w Twojej obecnej roli?
  • Jak tworzyć mapę priorytetów?
  • Jak wprowadzić zwinność osobistą do swojego życia?


Buduj swoją markę osobistą w oparciu o elastyczną metodykę działania, która pozwoli Ci realizować swoje cele, a także działać w sposób rzetelny, terminowy i wnoszący wartość do własnego życia zawodowego oraz swojego zespołu, klientów czy osób, z którymi współpracujesz.

Webinar : „Budowanie swojej Marki opartej na Zwinności Osobistej” jest realizowany w ramach cyklu dzielenia się wiedzą promującego Studia Podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Marka osobista w biznesie”.

Dowiedz się więcej:
Studia Podyplomowe „Marka osobista w biznesie (Virtual Classroom)”:
https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,1650,marka_osobista_w_biznesie.html

Formularz zapisów

Ekspert prowadzący webinar

Beata Krzos

Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Metoda RTT® wykorzystuje wiodące naukowe zasady neuroplastyczności, ze zdolnością do tworzenia nowych ścieżek neuronowych w umyśle, jednocześnie dając klientowi możliwość zastąpienia starych, niepomocnych przekonań i zachowań. Prowadzi to do widocznej szybkiej, głębokiej i długotrwałej transformacji u Twoich klientów. We współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu prowadzi także szkolenia i warsztaty rozwoju potencjału oraz umiejętności rozwiązywania złożonych problemów i uczenia się współpracy w zespole. Rozwija zdolność członków zespołu do skutecznego działania i osiągania celów. Łączy narzędzia, techniki, metody rozwoju osobistego z wiedzą z zakresu neuronauki oraz najnowszymi badaniami naukowymi. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy redukcji stresu, samoregulacji oraz równowagi w życiu osobistym i zawodowym w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu.

Webinar odbędzie się na platformie Google Meet. Po zapisaniu się, dzień przed webinarem otrzymasz link do strony z pokojem webinarowym.