Webinar 5 listopada 2020, godz. 15:00 - 15:45
"Decydowanie w warunkach niepewności - rekomendacje oficerów SAS dla biznesu."

Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Dzień dobry! Zapraszamy na webinar o decydowaniu w świecie VUCA organizowany przez BPCC we współpracy z Akademią Wellbeing i Clever Brains!

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem liderskim: managerów, właścicieli firm i szefów zespołów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekspercką o nowe perspektywy, jak również tych którzy aspirują na stanowiska zarządcze.

W obecnych warunkach działania coraz większą rolę odgrywają umiejętności zarządzania strukturami rozproszonymi oraz szybkiego podejmowania decyzji w warunkach wciąż zmieniającego się otoczenia. 

W trakcie naszego webinaru przedstawimy Państwu ciekawe wnioski jakie płyną dla współczesnych liderów z metod i technik działania oficerów sił specjalnych w trakcie wykonywanych przez nich misji. Skoncentrujemy się na obszarze sprawnego podejmowania decyzji w dzisiejszych warunkach VUCA, czyli sytuacji dynamicznego i „burzliwego” otoczenia biznesu. Liderzy organizacji i zespołów od dawna czerpią wiedzę z sektora militarnego, a ta wiedza jest w obecnej sytuacji coraz bardziej pożyteczna.

Czy wiesz, że sam akronim VUCA także pochodzi z wojska?

Chcesz nauczyć się kilku zasad i narzędzi stosowanych przez siły specjalne i podyskutować z nami o bieżącej sytuacji w biznesie

Zapraszamy do zapisów na nasz webinar! Dołącz do nas na i zdobywaj nowe kompetencje wzmacniające Ciebie jako lidera. Poznaj metody i narzędzia podnoszące poziom wyników Twojej firmy w warunkach zdalności i zmian.

Webinarium odbędzie się 5 listopada 2020, czwartek, godz. 15:00 - 15:45

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność Państwa gościć!

Prowadzący:

dr Marta Czerwiec

Doświadczony konsultant, coach i trener. Ma na koncie ponad 8000 zrealizowanych godzin w ramach doradztwa, facylitacji i coachingu. Doktor nauk ekonomicznych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Właściciel firmy doradczej CleverBrains. Dyplomowany absolwent Londyńskiej Akademii Coachingu z akredytacją ICF oraz CPD. Trener i pierwszy certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping w Polsce. Zajmuje się prowadzeniem ludzi i firm przez procesy zmian. Realizuje sesje Performance Coaching w języku polskim i angielskim oraz warsztaty i sesje feedback z wykorzystaniem narzędzi PRISM Brain Mapping. Od 15 lat współpracuje z biznesem, jednostkami badawczymi oraz uczelniami. W latach 2014-2017 pracowała na terenie Wielkiej Brytanii jako coach i trener. Wraz z firmąTeam Dynamics, prowadziła programy szkoleniowe dla top managerów oraz warsztaty neuroscience dla studentów MBA CASS London Business School. Jest wykładowcą Executive MBA na Akademii WSB. Jej zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się wokół wdrażania odkryć neuronauki do biznesu. Jest mówcą na krajowych i międzynarodowych konferencjach, autorem kilkunastu artykułów w obszarze zarządzania organizacją, HR i coachingu, a także współautorem podręczników akademickich. Jako doradca współpracuje głównie z firmami sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz IT. Wspiera także jednostki państwowe i samorządowe (Ministerstwa, Urzędy Miast) oraz Fundacje, takie jak Polska Fundacja Coachingu i Mentoringu.

Beata Krzos

Prezes i współzałożyciel Akademii Wellbeing Sp. z o.o. i AMM Systems Sp. z o.o.. Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, wykładowca MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami międzynarodowymi i badawczo-rozwojowymi współfinansowanymi przez Unię Europejską, a także ponad 10 lat doświadczenia w rozwijaniu start-upu IT i budowania efektywnych zespołów w świecie VUCA. Prowadzi szkolenia i warsztaty, podczas których współpracuje z zespołami nad rozwojem ich potencjału i umiejętności rozwiązywania istotnych i złożonych problemów w działaniu oraz uczenia się współpracy w zespole. Rozwija zdolność członków zespołu do skutecznego działania i osiągania celów. Łączy narzędzia, techniki, metody rozwoju osobistego z wiedzą z zakresu neuronauki oraz najnowszymi badaniami naukowymi. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy redukcji stresu, samoregulacji oraz równowagi w życiu osobistym i zawodowym w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu.

lek. med. Grzegorz Bora

Doświadczony menedżer, coach, lekarz. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Ma za sobą 21 lat pracy w biznesie w tym zarządzania zespołami sprzedaży i marketingu. Wspiera liderów gotowych na wykreowanie zmiany w życiu zawodowym. Wykorzystuje wiedzę o mózgu, używa narzędzi opartych o neuroscience. Prowadzi szkolenia i wykłady dotyczące działania mózgu w różnych aspektach życia człowieka. Popularyzator wykorzystania wiedzy o mózgu w biznesie i rozwoju osobistym. Współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Izby Coachingu, od kadencji 2021-2023 w składzie jej Sądu Koleżeńskiego. Certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping.