Coaching relacji

Własne granice i wzajemne zrozumienie

Wspieram osoby indywidualne, grupy rodziców nastolatków oraz menedżerów i zespoły w firmach w doskonaleniu ich kompetencji interpersonalnych, które są niezbędne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Coaching w kryzysie

Coaching relacji - na czym polega?

Najczęściej osoby preferują takie obszary jak:

W procesie coachingu możesz doskonalić umiejętności aktywnego słuchania, tak aby zrozumieć drugą osobę oraz bycia uważnym i obecnym w relacjach ze sobą i innymi ludźmi, co pozwala Ci osiągnąć prawdziwe zrozumienie, uwalnia energię kreatywności, nowych możliwości, nowych rozwiązań. Dzięki tym umiejętnościom uzyskasz wsparcie, którego potrzebujesz – a to sprawi, że możesz dojść tam, gdzie samemu byłoby to zbyt trudne, albo zajęłoby znacznie więcej czasu.

Czy coaching relacji jest dla mnie?

Jeśli odczuwasz brak zrozumienia w relacji, zagubienie i chcesz stworzyć takie relacje, w których możesz wyrażać siebie, być sobą a jednocześnie mieć porozumienie, szacunek i respektowanie swoich granic, to zapraszam Cię na sesję coachingu relacji.

Podczas wspólnej sesji:

Celem wspólnych sesji jest bliższe poznanie siebie – swoich potrzeb, emocji, zachowania, zrozumienie urazy, źródła przykrych emocji, czyli poszerzenie świadomości przy jednoczesnym pełnym wykorzystaniu swoich zasobów do tego, by budować relacje takie, jakie się pragnie.

Jak się zapisać?

Sesja online lub „na żywo”, w bud. inQUBE, ul. Wielka 67, 53-340 Wrocław. Prowadzę sesje coachingu w języku polskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: +48 604 107 796

Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na sesję w kalendarzu!