WSPÓŁPRACA

KONKURUJĄ LUDZIE MALI, WSPÓŁPRACUJĄ DUZI, POMAGAJĄ WIELCY…

logo Akademii Wellbeing

AKADEMIA WELLBEING współpracuje z ekspertami będącymi ludźmi z pasją.

Razem tworzymy i prowadzimy warsztaty i szkolenia oraz studia podyplomowe we współpracy z uczelniami wyższymi dla wszystkich osób, które chcą rozwijać siebie – swój potencjał, pewność siebie, odkrywać swoje talenty i rozwijać nowe umiejętności.

Łączymy najbardziej skuteczne metody oraz techniki rozwoju osobistego i zawodowego
z najnowszą wiedzą z zakresu zarządzania, psychologii pozytywnej, kreatywnego myślenia, neuronauki – nauki o mózgu, marki osobistej i coachingu.

POZNAJ JAK POWSTAŁA AKADEMIA WELLBEING 🙂

Przyszedł kiedyś dzień, w którym powiedziałam sobie: „Urzeczywistniaj swoje marzenia w działaniu i nie ma znaczenia, na którym etapie swojej drogi życiowej i zawodowej jesteś…”

A potem zebrałam swoje talenty, umiejętności i odwagę, aby zrobić pierwszy krok i co się okazało?

Wokół mnie od dawna były osoby gotowe mnie wesprzeć oraz takie, które chętnie współpracowałyby z AKADEMIĄ WELLBEING. Rozpoczęłam współpracę z różnymi osobami, zarówno z ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym, jak i pełnymi pasji i zaangażowania młodymi osobami.

W rozwój bloga AKADEMII WELLBEING na Instagramie zaangażowała się też moja córka Jagoda Krzos, która jest studentką wydziału psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Inspiruje już ponad 1200 osób do nowego spojrzenia na siebie i na to co ważne – serdecznie polecamy do poczytania!

Ponadto, po drodze odkryłam coś równie oczywistego, ale nie zawsze przeze mnie docenianego, dlatego zdecydowałam, że jest teraz moim mottem: „Cel bez planu pozostaje tylko …. marzeniem”.

A jak zapytasz: Po co to wszystko?

odpowiem Ci prosto: …. aby realizować swoją wizję siebie i urzeczywistniać swoje marzenia w działaniu i uczyć tej umiejętności innych 🙂

Dlaczego jest to ważne?

… aby doceniać siebie, mieć silną wewnętrzną motywację, poczuć swoją wartość i spełnienie w życiu – realizować własne cele w życiu, a nie tylko cele innych – bliskich Ci osób czy szefów, kolegów i koleżanek z pracy.

Beata Krzos

Współzałożycielka Akademii Wellbeing, trener rozwoju osobistego, HeartMath® Certified Practitioner, praktyk PRISM Brain Mapping, wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, psychodietetyk, coach w procesie certyfikacji ICF, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu w Maastricht, Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami międzynarodowymi i badawczo-rozwojowymi współfinansowanymi przez Unię Europejską, a także ponad 10 lat doświadczenia w rozwijaniu start-upu IT i budowania efektywnych zespołów w świecie VUCA. Prowadzi szkolenia i warsztaty, podczas których współpracuje z zespołami nad rozwojem ich potencjału, umiejętności rozwiązywania problemów, komunikacji oraz współpracy członków zespołu uczących się skutecznego wspólnego działania i osiągania celów. 

Pasjonuje się łączeniem narzędzi, technik, metod rozwoju osobistego z wiedzą z zakresu neuronauki oraz najnowszymi badaniami naukowymi. 

W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy rozwoju osobistego – odkrywa oraz wzmacnia mocne strony i zasoby (m.in. talenty, determinację, wiarę w siebie, odporność na porażki, otwartość na wyzwania, sumienność). Łączy różne metody rozwoju osobistego, tak aby każdy indywidualnie mógł zamienić swoje marzenia w działanie, a ograniczające go nawyki czy przekonania w energię do działania.

Z KIM WSPÓŁPRACUJE AKADEMIA WELLBEING?

Estera Piwoni-Krzeszowska​

Kierownik Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Marka osobista w biznesie”. Coach w procesie akredytacji ICF, doktor habilitowana nauk o zarządzaniu, profesor w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, absolwentka akredytowanego programu szkolenia coachów „Mistrz coachingu” realizowanego przez Szkołę Coachów Meritum, uczestniczka studiów podyplomowych „Coaching z elementami psychologii” na SWPS.

Pracę naukową łączy z praktyką świadcząc usługi badawczo-rozwojowe oraz doradcze z zakresu zarządzania strategicznego (badania i analizy rynku oraz podmiotów otoczenia przedsiębiorstwa) oraz zarządzania relacjami z podmiotami otoczenia (budowanie i wdrażanie strategii zarządzania relacjami z podmiotami otoczenia). Ekspert w dziedzinie zarządzania wartością relacji z klientami, w tym definiowania wartości relacji, diagnozy i analizy wartości relacji, rozwiązywania problemów budowania portfela relacji o pożądanej wartości w oparciu o autorską metodę jej pomiaru. Autorka około 80 publikacji naukowych, w tym książki pt. „Zarządzanie wartością relacji przedsiębiorstwa z rynkowymi interesariuszami”. W dorobku posiada wiele godzin zrealizowanych warsztatów podstaw wiedzy menedżerskiej dla przedstawicieli różnych grup zawodowych uczestniczących w studiach podyplomowych. Wieloletni szkoleniowiec kształtowania relacji z klientami. Współpracowała m.in. z „OTREK” Europejskie Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu, Wałbrzyską Wyższą Szkołą Zarządzania i Przedsiębiorczości prowadząc kursy i warsztaty. Pasjonatka coachingu marki osobistej jako podstawy budowania wartościowych relacji inter-pracowniczych i międzyorganizacyjnych. Praktykujący tutor akademicki z dużym doświadczeniem kreowania przyszłych liderów biznesu.

Podstawowa wartość życiowa: życzliwość ludzka.

POZNAJ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ!

Studia Podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

„Marka osobista w biznesie”

– program stworzony przez pasjonatki i trenerki rozwoju osobistego i budowania marki osobistej.

Wiemy, jak budować markę osobistą opartą na agile personality – zwinności osobistej, w zmiennym, złożonym, niejednoznacznym i niepewnym świecie – VUCA World 

– zainspiruj się i dołącz do nas 🙂

ZAPRASZAMY

Beata Krzos i Estera Piwoni-Krzeszowska