Warsztaty mindfulness

Akademia Wellbeing jest współorganizatorem warsztatów „Mindfulness” Poczuj ulgę i rozładuj napięcie!

Ze względu na kameralną atmosferę warsztatów – ilość miejsc jest ograniczona!

Podczas zajęć nauczymy Cię technik uważności w ruchu – połączymy dobrodziejstwa medytacji i relaksacji z ruchem. Rozwiniesz obszary mózgu odpowiedzialne za rozwiązywanie złożonych problemów! Będziesz odczuwać więcej wewnętrznego spokoju! Zobaczysz, że systematyczna 12-minutowa medytacja, której będziemy Cię uczyć poprawi Twoją zdolność koncentracji, współpracy i tworzenia więzi! Jest jeden warunek – zbudowanie dobrego nawyku, a w tym możemy Cię wesprzeć jeśli będziesz nas odwiedzać regularnie 😊

Aby dokonać zapisu kliknij w poniższy przycisk. Po kliknięciu nastąpi przekierowanie w osobnej karcie na stronę Instytutu Wellsense z biletami na zajęcia.

Warsztaty Heartfulness

Akademia Wellbeing jest współorganizatorem warsztatów „Heartfulness – dobre myśli i emocje” Odzyskaj równowagę na co dzień!

Nauczymy Cię technik uważnego i świadomego zarządzania emocjami – połączymy dobrodziejstwa medytacji życzliwości i akceptacji z warsztatami inteligencji emocjonalnej.

Oparte na badaniach naukowych, sprawdzone techniki medytacji i zarządzania emocjami!

  1. Nauczymy Cię przeformułowania swoich myśli i będziesz doświadczać przyjemnych emocji w swoim życiu!
  2. Rozwiniesz obszary mózgu odpowiedzialne za hamowanie nieprzyjemnych emocji i wzmacnianie struktur mózgu odpowiedzialnych za zarządzanie emocjami!
  3. Będziesz odczuwać więcej szczęścia, wewnętrznego spokoju i dostrzegać więcej możliwości!
  4. Przestaniesz kierować się lękiem i obawiać się o to, co może się zdarzyć! Zaczniesz czuć się pewniej niezależnie od sytuacji!
 

Odczujesz jak codzienna medytacja i ćwiczenia mentalne, których Cię nauczymy, poprawią Twoje samopoczucie, pewność siebie i lepsze rozumienie siebie i innych! 

Pamiętaj – uczymy się poprzez powtarzanie i utrwalanie swoich zachowań i słów, osiągamy co raz większą motywacje idąc krok po kroku do celu, dlatego wiemy jak Cię wesprzeć jeśli będziesz nas regularnie odwiedzać 😊