Zapisz się na bezpłatny webinar
"Dostosuj role i zadania w swojej pracy do Twojego stylu myślenia i zachowania."

10 listopada 2020, wtorek, godz. 17:00 - 17:45

Zapraszam do korzystania z okazji – bezpłatny webinar z 30 minutową wiedzą w pigułce, jak i 15 minutową dyskusją o tym, w jaki sposób pracujemy, i w jakim stopniu podążamy za swoim talentem i preferowanym zachowaniem.

Często pracujemy niezgodnie z naszymi naturalnymi preferencjami w myśleniu i działaniu, nawet o tym nie wiedząc. A to sprawia, że czujemy się, jakbyśmy żyli na „autopilocie”. Szybciej wypalamy się, jak nie zastanawiamy się, czy to, co robimy i w jaki sposób pracujemy, jest tak naprawdę tylko zachowaniem osoby, którą staramy się być, a nią nie jesteśmy.

Podczas webinaru omówimy:

  • Jakie style myślenia i zachowania najlepiej spełniają się, w których zadaniach czy rolach w pracy?
  • Jak najlepiej komunikować się z osobami o różnych stylach zachowania?
  • W jakich sytuacjach wypalamy się i tracimy motywację do dalszej pracy?
Jeśli interesuje Cię model 8 kompetencji Clever Brains możesz zgłębić go podczas szkolenia, którego celem jest nabycie unikalnych kompetencji związanych z poznaniem procesów wpływających na kreowanie postaw proinnowacyjnych, charakterystycznych dla organizacji transgranicznych. Po szkoleniu każdy zdobędzie wiedzę na temat siebie oraz pozna techniki pozwalające na świadome i skuteczne budowanie dobrych relacji ze swoim otoczeniem w życiu prywatnym i zawodowym.
https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/117,323,swiadomosc_biznesowa_fundamenty_skutecznego_dzialania_w_biznesie.html

Każdy uczestnik webinaru „Dostosuj role i zadania w swojej pracy do Twojego stylu myślenia i zachowania.” otrzyma bon z 10% zniżką na Indywidualny Raport PRISM Professional – będzie on wysyłany mailem tylko do osób zainteresowanych, które potwierdzą chęć zamówienia sesji coachingu z omówieniem raportu i potwierdzeniem płatności do 26.11.2020 r.

Dowiedz się więcej:
akademiawellbeing.pl/diagnoza-potencjalu

Zapraszam też do osobistego kontaktu:
Zadzwoń: +48 693 030 534 lub napisz: bkrzos@akademiawellbeing.pl

Formularz zapisów

Ekspert prowadzący webinar

Beata Krzos

Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Metoda RTT® wykorzystuje wiodące naukowe zasady neuroplastyczności, ze zdolnością do tworzenia nowych ścieżek neuronowych w umyśle, jednocześnie dając klientowi możliwość zastąpienia starych, niepomocnych przekonań i zachowań. Prowadzi to do widocznej szybkiej, głębokiej i długotrwałej transformacji u Twoich klientów. We współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu prowadzi także szkolenia i warsztaty rozwoju potencjału oraz umiejętności rozwiązywania złożonych problemów i uczenia się współpracy w zespole. Rozwija zdolność członków zespołu do skutecznego działania i osiągania celów. Łączy narzędzia, techniki, metody rozwoju osobistego z wiedzą z zakresu neuronauki oraz najnowszymi badaniami naukowymi. W ramach działalności Akademii Wellbeing rozwija programy redukcji stresu, samoregulacji oraz równowagi w życiu osobistym i zawodowym w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia i zdrowia, większej efektywności osobistej, zadowolenia i sukcesów w życiu.

Webinar odbędzie się na platformie Clickmeeting. Po zapisaniu się, dzień przed webinarem otrzymasz link do strony z pokojem webinarowym.