Trening asertywności – wyznaczam granice, wyrażam swoje potrzeby i konstruktywnie komunikuję się z innymi!

od 31

Stycznia

Opis kursu

Jeśli zależy Ci na szczęśliwych relacjach z innymi ludźmi, to naucz się asertywnej komunikacji i zachowania. Dzięki temu, z jednej strony zachowasz swoją niezależność i będziesz umiejętnie wyrażać swoje potrzeby, a z drugiej strony będziesz okazywać innym osobom szacunek i akceptację dla nich – takimi jacy są. Pozwala to nawiązywać współpracę, w której każda ze stron odczuwa satysfakcję, widzi wartość dla siebie i wzmacnia poczucie pewności siebie.

Zapraszam do udziału w kursie online, który dotyczyć będzie asertywnego wyrażania swoich potrzeb, stawiania granic, zrozumienia schematu swojego zachowania aktywującego się w sytuacjach konfrontacji z danym problemem lub osobą, uświadomienia sobie wchodzenia w jedną z dysfunkcyjnych ról podczas konfliktów, sposobów budowania wzajemnego zrozumienia, wsparcia i życzliwych relacji. Podczas 5 dni kursu online poznasz sposoby konstruktywnej komunikacji, wychodzenia ze schematów swojego zachowania i dysfunkcyjnej roli, tworzenia nowych nawyków aby świadomie zmieniać swoje zachowania, budować wartościowe relacje z innymi osobami, które budują poczucie wartości, wzajemny szacunek i poczucie pewności siebie.

Jak wygląda kurs online:

W trakcie 5 dni kursu online:

Kurs online jest dedykowany dla osób, które:

Dlaczego warto zapisać się na kurs online?

Jaki jest koszt udziału w kursie online?

Udział w 5 dniowym kursie online kosztuje 280 zł. 

Cena zawiera:

Jak się zapisać?

Kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na kurs online Trening asertywności – wyznaczam granice, wyrażam swoje potrzeby i konstruktywnie komunikuję się z innymi!